Nasz zespół

Chcesz rozpocząć zmiany i szukasz specjalisty, który będzie Cię w tym wspierał?

To jest właściwe miejsce. Oto nasz zespół profesjonalistów.

W naszym gabinecie psychoterapii uważamy, iż różnorodność nas wzbogaca i jest naszym zasobem dlatego zrzeszamy psychoterapeutów, psychologów reprezentujących różne podejścia posychoterapeutyczne. Możesz u nas otrzymać wsparcie psychoterapeuty NLPt, psychoterapeuty psychodynamicznego, psychoterapeuty Gestalt, TSR, coacha, psyhcologa spotu.

Różni nas podstawa teoretyczna, sposób patrzenia na problemy, wyzwania, potrzeby klienta, stosowane metody, a łączy profesjonalizm, szacunek do każdego człowieka, zaangażowanie i życzliwość.
Chcemy dostarczyć Ci  najlepszego dla Ciebie wsparcia na najwyższym poziomie.

Zapraszamy

image-divider

Nasz Zespół

Agnieszka Balicka

Psychoterapeuta Trener

Nazywam się Agnieszka Balicka. Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą, hipnoterapeutą i coachem. Studia ukończyłam na UMCS-ie na wydziale Psychologii i Pedagogiki, kierunek psychologia.

Zobacz więcej

Damian Gurba

Psycholog Coach Psychoterapeuta

Nazywam się Damian Gurba jestem psychologiem i certyfikowanym coachem (PCC ICF) Ukończyłem kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR) oraz kurs Mindfulness MBSR.

Zobacz więcej

Jagoda Trymczuk

Psycholog Psychoterapeuta

Nazywam się Jagoda Rak. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie.

Zobacz więcej